کافه MBA ، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، برندینگ و بازاریابی ویژه کسب‌وکارها و برندهای داخلی و خارجی

برندینگ

برندینگ به فرآیندی گفته می‌شود که در مجموع منجر به خلق ارزش مطلوب ما برای مشتری می‌شود، تمام چیزی‌هایی که مشتری در خصوص هویت تجاری شما، شامل حس، تجربه و تداعیات ذهنی، باید بداند یا احساس و درک کند، شامل این مجموعه فعالیت‌هاست. به‌طور کلی برندینگ، فرآیندی است که در طی آن به جایگاه احساسی و عاطفی یک محصول یا خدمت افزوده می‌گردد، پس بدین وسیله ارزش آن برای مشتریان و سایر ذی‌نفعان افزایش می‌یابد.

نویسندگان ال ریس و لورا ریس در کتاب خود تحت عنوان “سقوط تبلیغات و ظهور روابط‌عمومی” معتقدند: برندینگ حاصل پیام‌ها و گزارش‌های رسانه‌هاست. هر‌قدر تعداد این پیام‌ها بیشتر و محتوای آن‌ها مطلوب‌تر باشد، نام تجاری قوی‌تر خواهد شد.

استراتژی نام تجاری، به ایجاد یک محصول در بازار کمک می‌کند، یک نام تجاری را تولید کرده و رشد می‌دهد. علاوه بر این، توسعه برند، روند ایجاد و تقویت نام تجاری، از خدمات حرفه‌ای شماست. برند یکی از دارایی‌های مهم و ارزشمند هر کسب‌وکاری محسوب می‌شود، پس لازم است با دقت انتخاب شود تا ارزش خود را تضمین کند و با شایستگی، نماینده‌ی کسب‌وکار خود باشد. شخصیت یک برند، چگونگی برقراری ارتباط برند با دنیای خارجی را نشان می‌دهد. هر برندی بر مبنای هدف خود، شخصیتی را برای خود انتخاب می‌کند که حتی در متن تبلیغ و پیام برند نیز آن‌ها را لحاظ می‌کند.

همان طور که می‌دانید، برند یک احساس کاملاً باطنی است، مهمتر اینکه این حس توسط  مشتریان ساخته می‌شود و نه از سوی شرکت و سازمان‌ها. ما نمی‌توانیم آن را به وجود آوریم فقط می‌توانیم آن را مدیریت و هدایت کنیم. هر نام تجاری، شخصیت خاص خود را دارد که یک مزیت رقابتی در بازار به شما می‌دهد. نام تجاری یک راه برای جذب مشتریان جدید است. شما می‌توانید با تشکیل یک واحد کوچک در مجموعه خود و کمک از مشاوره‌ای متخصص، مسیر درستی در جهت توسعه برند طی نمایید که پایانش ذهن مخاطب شماست.

انتخاب نمایه یا تصویری که فعالیت‌های یک شرکت را به بازار هدف معرفی کند، از اهمیت والایی برخوردار است و تأثیری ژرف بر چگونگی قضاوت مشتری از آن برند خواهد داشت. ما می‌توانیم خدمات مختلفی مانند طراحی برند، آگاهی از برند و… ارائه کنیم تا مزایای رقابتی مشتریان خود را در صنعت افزایش دهیم.

از جمله خدمات مشاوره‌ای و اجرایی کافه MBA در حوزه برندینگ عبارتند از:

  • ایجاد برند و هویت سازمانی
  • ایجاد کمپین تبلیغاتی برند
  • مشاوره برندسازی و مشاوره برندینگ
  • آموزش حفظ ارزش برندینگ 
  • افزایش فروش و سود 

شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات تخصصی کافه MBA در زمینه مشاوره برندینگ و برندسازی، برای خود ایجاد برند نمایید. با برندینگ می‌توانید خود را به‌خوبی در بازار هدف معرفی کنید. ما با ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد تا فروش و سودآوری کسب‌وکارتان در بازار را افزایش داده و آن را حفظ نمایید.