کافه MBA ، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، برندینگ و بازاریابی ویژه کسب‌وکارها و برندهای داخلی و خارجی

همکاری با ما

همواره دستیابی به رویاهای فردی و کاری، از دغدغه‌های ما انسان‌ها بوده و یافتن مجموعه‌ای که در آن اهداف افراد و سازمان متفقاً به تعالی برسد، هدفی نیست که به آسانی میسر شود.
ما در کافه MBA، در جستجوی همیشگی بهترین‌ها هستیم. بهترین‌ها افرادی هستند که به استعدادها و شایستگی‌های خود واقفند و پیوسته سه ضلع دانش، مهارت و شایستگی‌های خود را توسعه می‌دهند.
ما بر این باوریم که هر فرد مستعد و شایسته‌ای در بازار کار میهن عزیزمان، جزئی از مجموعه ماست که ما مشترکاً در جستجوی هم هستیم و با حضور و همکاری ایشان بالنده‌تر و موفق‌تر از قبل خواهیم بود. تجربه برجسته کافه MBA و شایستگی‌های همکارانمان، سرمایه ماست و این سرمایه در دستانِ امید سرشارمان به موفقیت در کسب‌وکار است. شما نیز اگر به شایستگی‌های خود اعتقاد دارید، به ما بپیوندید تا دستان قوی‌تری داشته باشیم.
در صورت تمایل به همکاری، درخواست اخذ نمایندگی، انجام پروژه‌های مشترک و… از شما بزرگواران در جای جای ایران عزیزمان دعوت می‌شود که از طریق آدرس ایمیل contact@cafe-mba.com با ما در ارتباط باشید.