کافه MBA ، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، برندینگ و بازاریابی ویژه کسب‌وکارها و برندهای داخلی و خارجی

درباره کافه MBA

برند (کافه MBA) از 28 آذر 1388 و با تکیه بر سال‌ها کسب تجربه کاری و علوم آکادمیک از برترین دانشگاه‌ها، بهره‌گیری از خلاقیت و ایده‌پردازی‌های مداوم و تلاش بی‌وقفه، به‌همراه استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و با پشتوانه قلبی از رضایت و موفقیت مشتریان، مفتخر به ارائه‌ی خدمات بهبود و توسعه کسب‌و‌کار به کسب‌وکارهای آینده‌گرا می‌باشد.

کافه MBA می‌کوشد به حرفه‌ای‌ترین ارائه دهنده‌ی خدمات بهبود و توسعه کسب‌و‌کار به شرکت‌های متوسط و کوچک و کارآفرینان در ایران تبدیل شود. این مجموعه تعامل مستمر و بلندمدت با مشتریان خود خواهد داشت به‌گونه‌ای که آن‌ها همواره به‌هنگام مواجهه با مسائل سازمانی و مدیریتی به کافه MBA مراجعه و این مجموعه را همراهی ارزش‌آفرین و جزئی از سازمان خود قلمداد می‌کنند. بنابراین در رابطه با استراتژی، برنامه‌ریزی و حل مسائل سازمانی کار می‌کنیم و به توسعه مهارت‌ها و دانش مدیریتی مشتریان خود یاری می‌رسانیم.

موضوعات حوزه کاری ما از طراحی مدل کسب‌و‌کار تا تصمیم‌گیری در مورد روش‌ها و فرآیندهای کاری را دربرمی‌گیرد. ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا پروژه‌های بهبود، توسعه و تغییر را برنامه‌ریزی و اجرا کنند. در واقع ما در نقش متخصص بهبود و توسعه کسب‌و‌کار تلاش می‌کنیم مهارت و دانش لازم را برای مدیریت کارآمد و حل مسائل سازمانی به مشتری خود منتقل کرده و با او در راستای ایجاد نتایج عملی و کاربردی هم‌فکری کنیم.

مشاوران کلیدی کافه MBA

دکتر حسین سیدپور

مدیریت مجموعه کافه MBA (مارکتینگ | برندینگ | تبلیغات)
بنیانگذار گروه مشاوران فراسو
مشاور تامین مالی و توسعه کسب‌وکار
عضو رسمی انجمن مشاوران مدیریت ایران
اطلاعات بیشتر
پریسا ساعی

مشاور ارشد مدیریت

Mojtaba-Fazli
مهندس مجتبی فضلی

مشاور ارشد فناوری‌های نوین

Sara-Kiani
سارا کیانی

مشاور مدیریت استراتژیك

Mehran-Peykar
مهران پیکار

مشاور بازاریابی و فروش