کافه MBA ، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، برندینگ و بازاریابی ویژه کسب‌وکارها و برندهای داخلی و خارجی

مدیریت و برگزاری رویداد (همایش‌ها، سمینارها و نمایشگاه‌های تخصصی)

هدف اصلی برگزاری رویدادهای مربوط به برندها و شرکت‌ها، قراردادن مشتریان و مخاطبان در معرض برند و خدمات است، تا با یکپارچه‌سازی کلیه‌ی فعالیت‌های صورت گرفته در این رویدادها، هویت سازمانی و هویت برند، به بهترین نحو، نمایش داده شده و در ذهن مخاطب تثبیت گردد.

با توجه به اینکه به‌کارگیری رویکردهای اصولی در برنامه‌ریزی و اجرای رویدادهای سازمانی گامی اساسی در راستای افزایش بهره‌وری کلیه‌ی فرآیند‌های یک سازمان است، مجموعه ما این توانایی را دارد تا در جهت موفقیت و کسب اعتبار برای برند شما، کلیه رویدادهای تبلیغاتی، تجاری، علمی و عمومی سازمان شما را در قالب دورهمی، کارگاه، همایش، نمایشگاه، جشنواره و… مدیریت و اجرا نماید.

همچنین، امروزه ایجاد انگیزه در گروه‌های مشتریان برای حضور در جمع هدفمندی که آن‌ها را از دیگران متمایز سازد، مهمترین علت برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌هاست. به‌بیان ساده‌تر، امروزه همایش‌ها و نمایشگاه‌ها نه‌تنها برای حضور و مشارکت گروهی از مخاطبان و مشتریان در بازه زمانی کوتاه، بلکه برای ارتباطی بلندمدت و ایجاد و حفظ شبکه‌های ارتباطی مستحکم در بطن جامعه مشتریان برگزار می‌شوند.

اگر قصد برگزاری رویدادی به‌یادماندنی را دارید، کافه MBA در کنار شماست تا به پشتوانه دانش تخصصی، تیم اجرایی قوی و تجهیزات لازم، در طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای آن به شیوه‌ای مؤثر همراه شما باشد.