کافه MBA ، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، برندینگ و بازاریابی ویژه کسب‌وکارها و برندهای داخلی و خارجی

طراحی وب سایت

وب‌سایت، قلب تپنده‌ی یک کسب‌وکار است. ما در طراحی سایت، به‌منظور اطمینان از کاربرپسندبودن آن، برای طراحی اهمیت بالایی قائلیم. نخستین گام برای ورود به عرصه‌ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین، طراحی سایت مناسب و استاندارد مطابق با نیازهای روز می‌باشد. موتورهای جستجو تقریبا 85 درصد از بازدید واقعی شما را تشکیل می‌دهند. بیشتر افراد از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطالب و یا محصول موردنظر خود استفاده می‌کنند. امروزه داشتن سئو یکی از اساسی‌ترین بخش‌های طراحی وب‌سایت است. رعایت اصول سئو در سایت، بازدیدهای بیشتری را به ارمغان آورده و منجر به موفقیت کسب‌وکار می‌شود.

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی نوین، طراحی وب‌سایت باید به‌گونه‌ای باشد که بتواند خود را با تکنولوژی‌های نمایشی مانند تبلت، لپ‌تاپ و موبایل سازگار کند. به این روش طراحی، طراحی ریسپانسیو گفته می‌شود. همچنین، اگر قصد دارید وب‌سایتی طراحی کنید که دارای بازدید فوق العاده و هدفمندی باشد، باید از رکن مهمی به نام تولید محتوای هدفمند استفاده کنید. ما در این حوزه، می‌توانیم مشاوران مناسبی برای شما باشیم تا مفاهیم مهم و محتوای ارزشمند خود را بشناسید و بتوانید در اختیار کاربران خود قرار دهید.

به‌جرئت می‌توان گفت، اهمیت پشتیبانی و به‌روزرسانی وب‌سایت به‌اندازه‌ی طراحی امکانات آن است. وب‌سایت شما همانند ویترین کسب‌وکار شماست که باید دائماً نمایشگر بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی وب‌سایت، پایان پروژه ما نیست، بلکه آغاز تعهد ماست برای بهبود و توسعه کسب‌وکار شما. به‌یقین حجم انبوه تقاضا، حاصل کیفیت بالای ارائه‌ی خدمات و تعهد گروه ماست که به‌منظور ایجاد بستری مناسب برای پیشرفت و بهبود کسب‌وکار مشتریان خود به فعالیت می‌پردازد.

طراحی سایت می‌بایست از لحاظ گرافیکی و فنی در سطح بالایی باشد. کافه MBA اساس خدمات خود را مبتنی بر طراحی سایت خلاقانه، سئو و بهینه‌سازی سایت، پشتیبانی سایت، امنیت شبکه بسیار بالا، تبلیغات در گوگل، طراحی گرافیکی، تولید محتوا و در نتیجه رضایت مشتریان خود قرار داده است. ما تمامی موارد مرتبط با یک طراحی سایت خوب و حرفه‌ای را به بهترین نحو در طراحی سایت شما پیاده‌سازی و اجرا می‌کنیم.

ما همیشه خود را با روندهای روز دنیا در طراحی سایت، سازگار می‌سازیم. ما توانایی طراحی و اجرای سایت‌های پیچیده، پورتال‌های آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی را در عین سادگی اما کاملاً مدرن، به‌منظور رشد برند مشتریانمان داریم. باعث افتخار ما خواهد بود تا مجری و مشاور شما در این حوزه بوده و در رشد و پیشرفت کسب‌وکار شما سهیم باشیم.